• MyCore Stellar

  Home Portfolio MyCore Stellar

  MyCore Stellar RIC 8C/ Stellar M 8C

  MyCore Stellar RIC 8C

  Lityum-ion sarj ve dogrudan ses aktarimi özelliklerine sahip yeni RIC isitme cihazi. Akıllı, şarj edilebilir lityum-ion işitme cihazları 24 saat ve ötesinde sizinle. Stellar Rıc 8C, Bluetooth® özelliğine sahip cihazlarla doğrudan ses aktarımı yapabilir ve My Voice teknolojisi ile kendi sesinizi en doğal haliyle duymanızı sağlar.

  MyCore Stellar M 8C

  Küçük tasarım, lityum-ion teknolojisi ve şarj edilebilirlik bu güçlü BTE’de bir arada.

  Smart Li-ion Power şarj ile lityum-ion şarj edilebilirlik

  Cihazınız tam şarj olduğunda şarj etmeyi bırakan, kullanımı kolay ve otomatik şarj. Cihazlar şarj ünitesinden çıkarıldığında otomatik olarak çalışmaya başlar.

  Doğrudan Ses Aktarımı

  iPhone ile doğrudan bağlantı. TV ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla Smart Transmitter 2.4 ile bağlantı.

  My Voice

  Kullanıcıların kendi seslerini en doğal haliyle işitebilmeleri için kullanıcının sesini diğer bütün seslerden ayrı ve farklı şekilde işlemler.

  MyCore Özellikleri:

  • My Voice
  • Doğrudan Ses Aktarımı
  • Stereofonik Sinyal İşlemleme
  • Akıllı telefon*, TV ve diğer cihazlarla kolay bağlantı
  • Uzaktan kumanda veya uygulama üzerinden control
  • * Bluetooth özellikli

  Uyumlu Uygulama ve Aksesuarlar

  Rexton App

  Rexton App Bluetooth bağlantısıyla hem iPhone hem Android akıllı telefonlar için mevcuttur. Ses yüksekliği, program değişikliği, mikrofon paterni, vb. Tüm ayarlar için ihtiyacınız olan tek uygulamadır. Kullanılan işitme cihazına bağlı olarak Rexton App yapılabilecek her şeyi yapar.

  Smart Li-ion Power

  Stellar Li işitme işitme cihazları şarj edibilir cihazlardır ve lityum-ion pil kullanır. Steellar’ın Smart Li-ion şarj ünitesi şarj teması olmadan kolay ve kullanışlı şarj etme imkanı sunar. Cihazlarınız sadece dört saatte tam şarj edilir ve 24 saat boyunca kullanıma hazırdır.

  CROS İşitme Çözümleri

  Rexton’un Cros işitme çözümleri tek taraflı işitme kayıpları için kullanılır. CROS çözümü, sağır kulağa ulaşan akustik girdiyi işleyen kulaktaki işitme cihazına gönderir. Bu şekilde, çevrenizdeki her şeyi mümkün olan en iyi şekilde duyacağınıza güvenebilirsiniz. CROS çözümleri enerji verimli, kablosuz bir senkronizasyon teknolojisi kullanır ve bu da çok uzun bir pil ömrü sağlar. MotionCore CROS işitme çözümleri, diğer tüm Motion Core işitme cihazlarıyla uyumludur. Ve MyCore CROS işitme çözümleri, tüm MyCore işitme cihazlarıyla uyumludur. Daha fazla bilgi için lütfen işitme sağlığı uzmanınızla iletişime geçin.

  Smart Transmitter 2.4

  Çok yönlü bu cihaz, TV'yi MyCore işitme cihazına bağlar ve Dolby Digital ses kalitesiyle doğrudan ses aktarımı yapar.

  Smart Mic

  Konuşma esnasında işitme cihazlarına doğrudan ses aktarımı yapabilen mikrofon. Bluetooth® özellikli MyCore cihazlarda eller serbest modunda kullanım imkanı da sunar. Uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Karşılıklı konuşma sırasında diğer kişinin sesini doğrudan işitme cihazlarına aktarmak için mikrofon olarak da kullanılabilir.

  Smart Key

  Küçük, yer kaplamayan, kullanımı kolay uzaktan kumanda. Neredeyse tüm Rexton ürünleri ile kullanılabilir.